معرفی شرکت

شرکت طیف گستر پیام با نام تجاری ثبت شده Teleteyf از سال ۱۳۷۳ با هدف طراحی، تولید و اجرای سیستم های آنتن مرکزی تلویزیون آغاز به فعالیت نمود .
در سال ۱۳۷۶ با دریافت مجوز رسمی از وزارت صنایع در زمینه تولید تجهیزات سیستم های آنتن مرکزی و تلویزیونی کابلی گامی جدی در این صنعت بر داشت .
از سال ۱۳۸۰ با سازمان صدا و سیما همکاری مستمری در زمینه طراحی و تولید فرستنده های تلویزیونی کم توان UHF و سیستم های تلویزیون کابلی برای روستاهای فاقد پوشش تلویزیونی و همچنین تامین تجهیزات دستگاه های تست و اندازه گیری حرفه ای ایستگاه های تلویزیونی و RDS رادیویی و ساخت انواع مدولاتور های حرفه ای و همچنین از سال ۲۰۱۵ میلادی مدولاتور های DVBT/T2 دیجیتال به منظور تبدیل ایستگاه های تلویزیونی آنالوگ به دیجیتال و همچنین تامین فرستنده های دیجیتال برداشته است .
در زمینه پروژه های ساختمانی شرکت طیف گستر پیام ، طراحی و تامین تجهیزات و اجرای سیستم های آنتن مرکزی و دیجیتال فعالیت می نماید که پروژه های بسیاری تا کنون توسط این شرکت اجرا شده است .
از دیگر خدمات این شرکت ، مشاوره فنی و ارائه طرح در زمینه سیستم های آنتن مرکزی و دیجیتال مرکزی به مهندسین مشاور شرکت های پیمانکار تاسیسات برقی می باشد .